Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie balast pentru repararea drumurilor comunei
- Număr anunț
- DA20959378
- Autoritate contractantă
- COMUNA COTOFANESTI (CUI 4353110)
- Furnizor / câștigător
- FABEGIPET SRL (CUI 20568367)
- Cod CPV
- 14212310-6 · Balast (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.240 RON
- Valoare atribuită
- 3.240 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 14:11
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.240 RON
din 3.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro