Ofertă refuzată Cumpărare directă

Electrozi inox 3.25 mm

Număr anunț
DA20953862
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI RO22224874)
Furnizor / câștigător
FANTEZIS SRL (CUI RO14265008)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
157,50 RON
Valoare finală
157,50 RON
Data publicării
02.08.2018 09:13
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 08:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.