Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet baterii

Număr anunț
DA20953232
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,26 RON
Valoare atribuită
172,26 RON
Data publicării
02.08.2018 08:13
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,26 RON

din 172,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.