Ofertă acceptată
Cumpărare directă
lustra 2 brate 20 buc / lustra 3 brate 20 buc
- Număr anunț
- DA20752764
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
- Furnizor / câștigător
- ADA ELECTRIC SRL (CUI RO15449068)
- Cod CPV
- 31527300-9 · Corpuri de iluminat pentru uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.033,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.033,60 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 12:50
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.033,60 RON
din 4.033,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro