Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ECHIPAMENTE MEDIA

Număr anunț
DA40728367
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VITOS MOZES (CUI 4246289)
Furnizor / câștigător
COMPUTER TRADE SRL (CUI RO9913650)
Cod CPV
38636000-2 · Instrumente optice specializate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.050 RON
Valoare atribuită
11.050 RON
Data publicării
30.06.2026 10:45
Termen limită
05.07.2026 17:00
Data finalizării
30.06.2026 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.050 RON

din 11.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.