Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziţionare sigilii executări silite - 800 bucăți

Număr anunț
DA20962546
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE ADMINISTRARE FISCALA (CUI 16031712)
Furnizor / câștigător
ALDO SECURITY SRL (CUI 11547578)
Cod CPV
35121500-3 · Sigilii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280 RON
Valoare atribuită
1.280 RON
Data publicării
03.08.2018 09:44
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280 RON

din 1.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.