Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INLOCUIRE INSTALATIE INCENDIU- TEHNIC
- Număr anunț
- DA20958684
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- EUROWINDOW SRL (CUI RO15543927)
- Cod CPV
- 35111500-0 · Sistem de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.107,44 RON
- Valoare atribuită
- 38.107,44 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 13:36
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 09:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
38.107,44 RON
din 38.107,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro