Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LANTERNA PROFESIONALA CU LED 30W SI ACUMULATOR TD8000
- Număr anunț
- DA20957985
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U. M. 02015 Bacau (CUI 4591546)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 31527210-1 · Lanterne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 242,84 RON
- Valoare atribuită
- 242,84 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 13:01
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
242,84 RON
din 242,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro