Ofertă acceptată Cumpărare directă

CILINDRU BALANS

Număr anunț
DA20759040
Autoritate contractantă
Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
Furnizor / câștigător
FURNIZORUL MEU SRL (CUI RO27602920)
Cod CPV
43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
03.07.2018 09:41
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.