Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie Right Off - curatare autocolant;3M Banda Dublu Adeziva VHB 4905 19mmx33m

Număr anunț
DA20742972
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
Furnizor / câștigător
LEYKOM IMPORT-EXPORT SRL (CUI RO15687957)
Cod CPV
44832100-2 · Solutii de decapare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
484,45 RON
Valoare atribuită
484,45 RON
Data publicării
29.06.2018 11:46
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

484,45 RON

din 484,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.