Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Ceai plante Belin 80 pl/cutie 50 cutii, ceai tei 40 cutii.
- Număr anunț
- DA20947912
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRALIS INTERNATIONAL SRL (CUI RO14742522)
- Cod CPV
- 15864100-3 · Ceai la pliculet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 369,10 RON
- Valoare finală
- 369,10 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 11:17
- Data finalizării
- 03.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.