Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii vulcanizare si spalatorie auto
- Număr anunț
- DA20961567
- Autoritate contractantă
- URBAN SERV S.A. (CUI RO10863076)
- Furnizor / câștigător
- GUTEN FARTH SRL (CUI RO15142232)
- Cod CPV
- 50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 984,88 RON
- Valoare atribuită
- 984,88 RON
- Data publicării
- 03.08.2018 08:28
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
984,88 RON
din 984,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro