Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANXIAR 1MG X 50CP (LORAZEPAMUM)

Număr anunț
DA20960417
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33661600-7 · Psihoanaleptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,40 RON
Valoare atribuită
176,40 RON
Data publicării
02.08.2018 15:16
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,40 RON

din 176,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.