Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Racord fata, cupla rapida, furtun ventilator
- Număr anunț
- DA20958961
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- ARDAROM ACTIV SRL (CUI RO31182727)
- Cod CPV
- 44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.092,35 RON
- Valoare atribuită
- 2.092,35 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 13:49
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 09:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.092,35 RON
din 2.092,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro