Ofertă refuzată Cumpărare directă

Rampa luminoasa LED cu sirena si difuzor 100W

Număr anunț
DA20948892
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA BARLAD (CUI 17216468)
Furnizor / câștigător
OVERLORDS SRL (CUI RO13139087)
Cod CPV
31620000-8 · Aparate de semnalizare acustica sau optica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.999 RON
Valoare finală
2.999 RON
Data publicării
01.08.2018 12:11
Data finalizării
03.08.2018 08:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.