Ofertă acceptată Cumpărare directă

Statie de achizitie, Echipament radiologic digital mobil

Număr anunț
DA20760964
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Segarcea (CUI 4332231)
Furnizor / câștigător
PHM COMSERV SRL (CUI RO21314065)
Cod CPV
33111200-3 · Statii de lucru pentru radiologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252.100 RON
Valoare atribuită
252.100 RON
Data publicării
03.07.2018 11:00
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252.100 RON

din 252.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.