Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 20,0% sub estimat
PLIC B4 SILICONIC BURDUF 100MM KRAFT 120G GPV
- Număr anunț
- DA20963698
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125 RON
- Valoare atribuită
- 100 RON 20,0% sub estimat
- Data publicării
- 03.08.2018 10:46
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
100 RON
din 125 RON estimat
20,0%
Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.