Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Capsator profesional, Novus, B54/3, 170 coli, 100x23/8, 23/20, negru cu gri, reglabil,Cod RTC NV1854
- Număr anunț
- DA20963158
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 897,08 RON
- Valoare atribuită
- 897,08 RON
- Data publicării
- 03.08.2018 10:17
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 14:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
897,08 RON
din 897,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro