Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNITURI BIROU

Număr anunț
DA20961348
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 25 (CUI 24027178)
Furnizor / câștigător
DENYA DECOR EXCLUSIV SRL (CUI 25536064)
Cod CPV
30199600-6 · Separatoare pentru papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
03.08.2018 07:51
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.