Ofertă acceptată Cumpărare directă

hartie xerox a4+a3 snspa rectorat expozitiei

Număr anunț
DA20947804
Autoritate contractantă
Scoala Nationala de Studii Politice si Administrative (CUI 9510194)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,45 RON
Valoare atribuită
228,45 RON
Data publicării
01.08.2018 11:10
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,45 RON

din 228,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.