Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii evaluare mijloace fixe auto

Număr anunț
DA20943611
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
INTERPROIECT CONSULTING SRL (CUI 12071080)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.550 RON
Valoare atribuită
2.550 RON
Data publicării
31.07.2018 14:57
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.550 RON

din 2.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.