Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie masina de numarat bani si detector bani falsi

Număr anunț
DA20964413
Autoritate contractantă
APA SERVICE SA (CUI 22131317)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30132200-5 · Masini de numarat bancnote (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.604 RON
Valoare atribuită
1.604 RON
Data publicării
03.08.2018 11:25
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.604 RON

din 1.604 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.