Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oxiflux 400 mg x 60 cpr. film. elib. prel.

Număr anunț
DA20964107
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA SUICI (CUI 16047069)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282,40 RON
Valoare atribuită
282,40 RON
Data publicării
03.08.2018 11:09
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

282,40 RON

din 282,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.