Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alcool sanitar 70% , 500 ml

Număr anunț
DA20963029
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAŢIONALĂ PENTRU CETĂŢENIE (CUI 26714810)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
Cod CPV
24322500-2 · Alcool (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,50 RON
Valoare atribuită
179,50 RON
Data publicării
03.08.2018 10:10
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179,50 RON

din 179,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.