Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Abonament servicii IT - Asigurarea mentenantei si a service-ului echipamentelor IT.
- Număr anunț
- DA20962863
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit nr.1 Slatina (CUI 21320792)
- Furnizor / câștigător
- LIKEIT NETWORK S.R.L. (CUI 38578410)
- Cod CPV
- 45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 03.08.2018 10:02
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 11:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.500 RON
din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro