Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTI DE BIBLIOTECA
- Număr anunț
- DA20962296
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA AUREL MOSORA (CUI 29034346)
- Furnizor / câștigător
- LIBRARIA HORIA TECULESCU SRL (CUI RO25663475)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.665,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.665,70 RON
- Data publicării
- 03.08.2018 09:28
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 12:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.665,70 RON
din 1.665,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro