Ofertă acceptată Cumpărare directă

Remorca auto 750Kg axa simpla fara sistem de franare 240x125cm basculabila - obloane din tego

Număr anunț
DA20959936
Autoritate contractantă
RNP-Romsilva Administratia Parcului national Cheile Nerei-Beusnita R.A. (CUI RO25655855)
Furnizor / câștigător
AUTO GEDAL IMPEX SRL (CUI RO28486416)
Cod CPV
34223310-2 · Remorci de uz general (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.050,42 RON
Valoare atribuită
6.050,42 RON
Data publicării
02.08.2018 14:44
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.050,42 RON

din 6.050,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.