Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii real. doc. tehn. obtinere autorizație ISU conf OMAI 180/2022 anexa 12, nr, crt. 2

Număr anunț
DA40731312
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DEJ (CUI 4349179)
Furnizor / câștigător
ATELIER ARCHIVOX S.R.L. (CUI 42202293)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
30.06.2026 12:47
Termen limită
05.07.2026 17:00
Data finalizării
30.06.2026 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.