Ofertă acceptată Cumpărare directă

E-Z Cleanser (100ml/flacon) reactiv hematologie 3 DIFF-pt analizoar automat MINDRAY BC2800/BC3000P

Număr anunț
DA20763068
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Nucet (CUI 5105385)
Furnizor / câștigător
AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324 RON
Valoare atribuită
324 RON
Data publicării
03.07.2018 12:32
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

324 RON

din 324 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.