Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RISPOLEPT 1mg/ml x 30 ml sol.orala
- Număr anunț
- DA20762144
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33661700-8 · Alte medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 384 RON
- Valoare atribuită
- 384 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 11:51
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
384 RON
din 384 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro