Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de elaborare cerere de finantare POR 2014-2020 AP 3 PI 3.1 Operatiunea C - Iluminat public
- Număr anunț
- DA20954805
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- MSDBIZ CONSULTING SRL (CUI 37070226)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.000 RON
- Valoare atribuită
- 43.000 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 10:05
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 09:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
43.000 RON
din 43.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro