- Număr anunț
- DA20750205
- Autoritate contractantă
- SPITAL DR. KARL DIEL JIMBOLIA (CUI 2502771)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.986,80 RON
- Valoare finală
- 3.986,80 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 11:01
- Data finalizării
- 03.07.2018 14:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.