Ofertă acceptată Cumpărare directă

NITROGLYCERINUM/NITROMINT RETARD 2.6MG X 60CPR

Număr anunț
DA20949202
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288,14 RON
Valoare atribuită
288,14 RON
Data publicării
01.08.2018 12:30
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 07:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,14 RON

din 288,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.