Ofertă acceptată Cumpărare directă

Leridip 10mg x 60cpr film

Număr anunț
DA20949131
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33622700-3 · Blocanti de calciu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
425,76 RON
Valoare atribuită
425,76 RON
Data publicării
01.08.2018 12:26
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 07:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

425,76 RON

din 425,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.