Ofertă acceptată Cumpărare directă

Microsoft Office Home and Business 2024, Engleza, 1 utilizator, licenta permanenta, platforma Window

Număr anunț
DA40730876
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Aerospatiala "Elie Carafoli" - I.N.C.A.S. Bucuresti (CUI RO434670)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.057,84 RON
Valoare atribuită
1.057,84 RON
Data publicării
30.06.2026 12:27
Termen limită
05.07.2026 17:00
Data finalizării
30.06.2026 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.057,84 RON

din 1.057,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.