Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de proiectare pentru lucrari de constructii
- Număr anunț
- DA20912566
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZILA RÂMNICELU (CUI 17761146)
- Furnizor / câștigător
- MATINCA ILEANA MIHAELA P.F.A. (CUI 28415148)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 08:46
- Termen limită
- 05.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 10:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100 RON
din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro