Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reinnoire domenii internet
- Număr anunț
- DA20962324
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- IP EXPERT SOLUTION SRL (CUI RO23153925)
- Cod CPV
- 72417000-6 · Nume de domenii de internet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462,50 RON
- Valoare atribuită
- 462,50 RON
- Data publicării
- 03.08.2018 09:31
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
462,50 RON
din 462,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro