Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bioactivator fose septice, solutie antimucegai, sol. desfundat tevi pentru CPV Cervenia

Număr anunț
DA20960910
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
538,11 RON
Valoare atribuită
538,11 RON
Data publicării
02.08.2018 16:03
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

538,11 RON

din 538,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.