Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aniosyme DD1 - Dezinfectant detergent enzimatic pentru instrumentar
- Număr anunț
- DA20959619
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 24965000-6 · Enzime (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.960 RON
- Valoare atribuită
- 6.960 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 14:26
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 07:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.960 RON
din 6.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro