Acasă · Licitații
· Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piesa fixare disc HD 270 tip RS Universal
- Număr anunț
- DA20959444
- Autoritate contractantă
- URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL POMPE GRUP SRL (CUI RO26479935)
- Cod CPV
- 42124000-4 · Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352,50 RON
- Valoare atribuită
- 352,50 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 14:15
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2018 10:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
352,50 RON
din 352,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro