Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 9,7% sub estimat

MAXX2 BRIAL

Număr anunț
DA20957820
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.560 RON
Valoare atribuită
5.021,20 RON 9,7% sub estimat
Data publicării
02.08.2018 12:50
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.021,20 RON

din 5.560 RON estimat 9,7%

Adjudecat la 90,3% din estimat · economie 538,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.