Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laborator digital pentru limbi straine ProLang pentru 28 elevi

Număr anunț
DA40732050
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 LUMINA (CUI 29466930)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.307 RON
Valoare atribuită
36.307 RON
Data publicării
30.06.2026 13:20
Termen limită
05.07.2026 17:00
Data finalizării
30.06.2026 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.307 RON

din 36.307 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.