Ofertă acceptată Cumpărare directă

Indicator biologic sterilizare abur (autoclav) GEOBACILLUS STEAROTHERMOPHILUS fiola - ECS Italia

Număr anunț
DA20757366
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
Cod CPV
38341500-2 · Sisteme de monitorizare a contaminarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
575 RON
Valoare atribuită
575 RON
Data publicării
03.07.2018 07:23
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

575 RON

din 575 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.