Atribuită
Cumpărare directă
ALCOOL SANITAR 70% SPIRT MEDICINAL 70% FLACON 500ML Aviz MS Nr.3343BIO/01-02/12.24 UNITATI SANITARE
- Număr anunț
- DA36456231
- Autoritate contractantă
- SC MEDSERV MIN SA (CUI 14814475)
- Furnizor / câștigător
- FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 86,10 RON
- Data publicării
- 05.09.2024 14:32
- Data finalizării
- 05.09.2024 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.