Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem supraveghere video

Număr anunț
DA20758342
Autoritate contractantă
Comuna Mediesu Aurit (CUI 3896984)
Furnizor / câștigător
NORD QUALITY CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO17041838)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.041 RON
Valoare atribuită
2.041 RON
Data publicării
03.07.2018 09:07
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 09:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.041 RON

din 2.041 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.