Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem supraveghere video

Număr anunț
DA20754249
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Formare Profesionala a Adultilor Cluj (CUI 14436442)
Furnizor / câștigător
SAICO GENERAL CABLES SRL (CUI RO30759100)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.600 RON
Valoare atribuită
20.600 RON
Data publicării
02.07.2018 13:54
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.600 RON

din 20.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.