Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie medicamente

Număr anunț
DA20962347
Autoritate contractantă
COMPLEX Zathureczky Berta (CUI 16002024)
Furnizor / câștigător
FARMACIA PRO SANA SRL (CUI RO550187)
Cod CPV
33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714,70 RON
Valoare atribuită
714,70 RON
Data publicării
03.08.2018 09:32
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,70 RON

din 714,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.