Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXECUTIE LUCRARI DE REPARATII SI RENOVARI FATADA ( INCLUSIV MATERIALE)

Număr anunț
DA20958863
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
Furnizor / câștigător
3D PRIVAT SRL (CUI 37090681)
Cod CPV
45443000-4 · Lucrari de fatade (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.979,15 RON
Valoare atribuită
11.979,15 RON
Data publicării
02.08.2018 13:44
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.979,15 RON

din 11.979,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.