Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LAME MICROSCOP SUPERFROST, dimenisune: 76 x 26 x 1 mm diverse variante de culori
- Număr anunț
- DA20757341
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.350 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 06:06
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 12:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.350 RON
din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro