Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unitate inghetat tevi ROFROST TURBO 2 cu 8 reductii Rothenberger 62206

Număr anunț
DA20958169
Autoritate contractantă
R1096128 Compania APA Brasov
Furnizor / câștigător
TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
Cod CPV
42513000-5 · Echipamente de refrigerare si de congelare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.497,48 RON
Valoare atribuită
6.497,48 RON
Data publicării
02.08.2018 13:09
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.497,48 RON

din 6.497,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.